(067) 440-98-04, (063) 600-54-76

Швидке, якісне та довготривале просування вашого сайту в інтернеті

Ми виведемо ваш сайт на передові позиції в пошукових системах, збільшимо PR та кількість звернень покупців за вашими товарами та послугами, а також покращимо позиції в результаті пошуку в системі Google, причому зробимо це в короткий термін і на довго.

Ми розмістимо ваш сайт у добірних білих каталогах України (кількість каталогів – 2946) та Росії (кількість каталогів – 29607).

Реєстрація сайту в каталогах – це важлива та сучасна стратегія просування та перевірений часом спосіб розкрутки сайту для підняття PR, зростання відвідуваності та позицій у результаті пошуку за ключовими словами.

Ми розмістимо Ваш сайт в інтернет-каталогах, дошках оголошень, соціальних закладках, каталогах статей, форумах.

Каталоги статей - це веб-портали, на яких розміщується безліч статей, відсортованих за категоріями в різних тематиках. У тексті ми розміщуємо посилання на ваш сайт.

Соціальні закладки — це веб ресурси з високим відвідуванням, на яких можна публічно розмістити відкрите посилання на Ваш веб сайт.

Форуми, дошки оголошень та каталоги – це ресурси, відвідуваність яких перевищує переходи на сайти з ТОП Google, отже, розміщення посилання на ваш сайт на даних платформах в короткий термін збільшить відвідуваність, причому за потрібною Вам тематикою і цей ефект триває довго.

Загалом розміщення (реєстрація сайту) на інтернет ресурсах подібного рівня та спрямованості забезпечує якісне та швидке інтернет просування сайту, економію коштів, довготривалий ефект знаходження сайту на передових позиціях у найбільших пошукових системах інтернету та затребуваність Ваших товарів та послуг покупцями.

Розміщення у каталогах.

    Для отримання більш детальної інформації або консультації фахівця
    телефонуйте нам за телефонами:

    (067) 440-98-04, (063) 600-54-76

    Пишіть: zakaz@seolider.com.ua
    Сайт: seolider.com.ua